Statistik utama
Maklumat dana
Laman Utama
Tarikh penubuhan
9 Jul 2001
Struktur
Amanah Pelaburan Terbuka
Kaedah penggandaan
Fizikal
Pemulihan dividen
Distributes
Penasihat utama
Nomura Asset Management Co., Ltd.
ISIN
JP3027650005
FIGI
BBG000JMVP46
Pengecam
ISIN JP3027650005
Pengelasan
Pulangan
| 1 bulan | 3 bulan | Tahun sehingga kini | 1 tahun | 3 tahun | 5 tahun | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Prestasi harga | — | — | — | — | — | — |
| Jumlah pulangan NAV | — | — | — | — | — | — |
Apa dalam dana
Jenis pendedahan
Teknologi Elektronik
Pembuatan Pengeluar
Dagangan Runcit
Saham98.77%
Teknologi Elektronik25.35%
Pembuatan Pengeluar19.85%
Dagangan Runcit10.11%
Komunikasi9.27%
Teknologi Kesihatan5.47%
Perkhidmatan Teknologi5.10%
Barangan Pengguna Tahan Lama4.71%
Khidmat Pengagihan4.05%
Kewangan3.95%
Industri Pemprosesan3.40%
Barang Tidak Tahan Lama2.86%
Perkhidmatan Komersial1.63%
Pengangkutan1.03%
Perkhidmatan Industri0.70%
Mineral Bukan Tenaga0.69%
Tenaga Mineral0.28%
Perkhidmatan Pengguna0.17%
Utiliti0.14%
Bon, Tunai & Lain-lain1.23%
Tunai1.23%
Futures0.00%
Pecahan mengikut rantau
Asia100.00%
Amerika Utara0.00%
Amerika Latin0.00%
Eropah0.00%
Afrika0.00%
Timur Tengah0.00%
Oceania0.00%
10 pegangan tertinggi
Dividen
Sejarah bayar balik dividen
Assets under management (AUM)
Aliran Dana
Soalan lazim
1321 melabur dalam saham. Sektor utama dana adalah Electronic Technology, dengan 25.35% saham dan Producer Manufacturing, dengan 19.85% dalam bakul. Aset kebanyakannya terletak dalam wilayah Asia.
Pegangan terbanyak 1321 adalah Advantest Corp. dan Tokyo Electron Ltd., bersamaan 12.28% dan 9.11% dari portfolionya.
Dividen akhir 1321 adalah bersamaan dengan 8.12 JPY. Tahun sebelum, pengeluar membayar 7.23 JPY dalam dividen, yang menunjukkan kenaikan 10.96%.
Aset di bawah pengurusan 1321 adalah 18.29 T JPY. Ia telah naik 5.74% sepanjang bulan lepas.
Aliran dana 1321 adalah untuk −211.60 B JPY (1 tahun). Ramai pedagang menggunakan metrik ini untuk mendapatkan cerapan kepada sentimen pelabur dan menilai masa untuk membeli atau menjual dana.
Ya, 1321 membayar dividen kepada pemegangnya dengan hasil dividen sebanyak 1.12%. Dividen akhir (14 Ogo 2026) adalah bersamaan dengan 812.00 JPY. Dividen dibayar setiap tahun.
Saham 1321 dikeluarkan oleh Nomura Holdings, Inc. di bawah jenama NEXT FUNDS. ETF dilancarkan pada 9 Jul 2001 dan gaya pengurusannya adalah Pasif.
Nisbah perbelanjaan 1321 adalah 0.17% bermaksud anda perlu membayar 0.17% daripada pelaburan anda untuk membantu menguruskan dana.
1321 mengikut Japan Nikkei 225. ETF selalunya menjejak beberapa penanda aras dalam mencuba untuk memadankan prestasinya dan membimbing pemilihan aset dan objektif.
1321 melabur dalam saham.
Harga 1321 telah naik sebanyak 10.04% sepanjang bulan lepas, dan prestasi tahunannya menunjukkan kenaikan 49.65%. Lihat lebih dinamik pada 1321 carta harga.
pulangan NAV, ukuran lain untuk dinamik ETF, telah menaik sebanyak 8.19% sepanjang bulan lepas, menunjukkan kenaikan sebanyak 0.90% dalam prestasi tiga bulan dan telah menaik sebanyak 55.09% dalam setahun.
pulangan NAV, ukuran lain untuk dinamik ETF, telah menaik sebanyak 8.19% sepanjang bulan lepas, menunjukkan kenaikan sebanyak 0.90% dalam prestasi tiga bulan dan telah menaik sebanyak 55.09% dalam setahun.
1321 didagangkan pada premium (99.00%) bermaksud ETF didagangkan pada harga lebih tinggi daripada NAV dikira.